انجمن علمی بیوانفورماتیک ایران- اخبار رویدادها
برگزاری کارگاه تجزیه وتحلیل داده‌های زیستی در حوزه پساژنومی

حذف تصاویر و رنگ‌ها

بدینوسیله به  اطلاع میرساند پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در نظر دارد با همکاری انجمن بیوانفورماتیک ایران کارگاه ۳ روزه ای تحت عنوان "تجزیه وتحلیل داده‌های زیستی در حوزه پساژنومی" در تاریخ ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه 91 در محل پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری ، آزمایشگاه بیوانفورماتیک برگزار نماید. علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه باید پس از دریافت فرم ثبت نام از سایت www.ibis.org.ir آن را از طریق پست الکترونیکی به آدرسinfo@ibis.org.ir ارسال کنند.

 

دراین کارگاه موارد زیر تدریس خواهند شد:

 

  • معرفی بیوانفورماتیک در  حوزه‌های Pre genomics  و Post genomics
  • آشنایی با پایگاه‌های ذخیره داده‌های بیان، سامانه‌های مختلف برای خوشه‌بندی عملکردی ژن‌ها و نمایش داد‌ه‌های بیان، کاربرد داده‌های ژنومیکس در زیست سامانه‌ها
  • نسل جدید توالی‌یابی و تجزیه و تحلیل داده‌های حاصل از آن، ژنومیکس ساختاری،   ژنومیکس مقایسه ای، ژنومیکس جمعیت‌ها
  • پروتئین‌ها، پیش‌گویی ساختار و مسیرهای پروتئینی، پیش‌گویی ساختار RNA، پیش‌گویی ویژگی آنتی‌زنی پروتئین‌ها
     

 

شرایط ثبت نام:

 

  • هزینه ثبت نام در این کارگاه ۲۰۰۰۰۰۰ ریال است که باید تا قبل از پایان وقت اداری ۲۸ دی ماه به شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۱۰۲۰۰۵۴۴۵۴ نزد بانک تجارت به نام تهمینه لهراسبی ارسال گردد.
  •  ثبت نام از 20نفر از متقاضیان ، از طریق ثبت نام اینترنی انجام خواهد پذیرفت و انتخاب داوطلبین شرکت در کارگاه بر اساس رشته تحصیلی مرتبط و حداقل از مقطع کارشناسی ارشد به بالا صورت خواهد گرفت.

 

  • متقاضیان شرکت در کارگاه فرم  تکمیل شده ثبت نام را به همراه اسکن فیش بانکی تا تاریخ ۲۸ دی ماه ۱۳۹۱ به ایمیل: lohrasebi@nigeb.ac.ir و  info@ibis.org.ir ارسال کنند.    
نشانی مطلب در وبگاه انجمن علمی بیوانفورماتیک ایران:
http://ibis.org.ir/find.php?item=1.60.12.fa
برگشت به اصل مطلب